Sala weselna

nm

Wybierzcie oryginalne miejsce, które pozostawi niezapomniane wspomnienia.

Drodzy zakochani,

Podjęliście ważną decyzję o wspólnej podróży przez życie. Gratulujemy i już teraz życzymy Wam, by ta podróż była po prostu piękna. Czas przygotowań do tego ważnego dnia, w którym powiecie sobie „tak” jest pełen przeróżnych emocji. Pragniemy, by towarzyszyła Wam i Waszym najbliższym czysta radość, poczucie bezpieczeństwa oraz spokój, dlatego włożymy nie tylko doświadczenie, lecz również serce w przygotowanie dla Was tego wyjątkowego dnia.

Wybierzcie oryginalne miejsce, które pozostawi niezapomniane wspomnienia. Unikalne wnętrza Pensjonatu Odyseja, piękny ogród, niepowtarzalna atmosfera, a także doświadczony i profesjonalny zespół sprawią, że tego dnia poczujecie się wyjątkowo, a Wasze przyjęcie weselne będzie perfekcyjne.

Gwarancja udanej uroczystości

Elegancka, przystrojona zgodnie z gustami Państwa Młodych sala weselna, zestaw wykwintnych dań oraz niezapomniana atmosfera to gwarancja udanej uroczystości i niezapomnianych przeżyć, które zapewniamy. Dokładamy wszelkich starań aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Kompleksowe wsparcie organizacyjne oraz pełna elastyczność naszych ofert pomogą stworzyć wymarzone wesele.

Uczta dla podniebienia

Tradycyjne smaki w nowoczesnej oprawie czy wykwintne dania z różnych stron świata. Menu weselne opracowuje nasz Szef kuchni, zgodnie z oczekiwaniami i sugestiami Młodej Pary. Oferujemy gotowe i sprawdzone zestawy weselne. Powiedz TAK! Ślub cywilny w plenerze. Idealny do ślubu teren zielony, jest wręcz stworzony do ślubu w plenerze. Zapraszamy Was do ogrodu Odysei. Aranżacje plenerowe pozwolą w niezapomniany sposób przeżyć ten wyjątkowy moment oraz sprawić, by pozostał na zawsze w pamięci wszystkich gości.

Nocleg dla gości

A gdy już Wasi Goście zatańczą ostatni taniec weselny, wzniosą ostatni toast, Odyseja zaprosi wszystkich do gustownych, przestronnych pokoi i apartamentów.

W ofercie:

 • Wsparcie wykwalifikowanego zespołu,
 • Przyjęcia w eleganckich wnętrzach,
 • Klimatyzowana sala restauracyjna do 120 osób,
 • Taras zewnętrzny – dziedziniec – idealne miejsce na grilla w dniu poprawin,
 • Elegancka zastawa stołowa,
 • Pakiety napojów alkoholowych,
 • Profesjonalna obsługa kelnerska oraz barmańska,
 • Szereg dobrych zasad w aspektach czystości i higieny,
 • Dla Nowożeńców – prezent od Pensjonatu: Ekskluzywny Apartament dla Pary Młodej,
 • Darmowy monitorowany parking dla wszystkich Gości przyjęcia,
 • Specjalne warunki na organizację wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego,
 • Pełen wachlarz dodatkowych usług oraz atrakcji.

Sala ślubna Ciechocinek

Dzień ślubu i wesela musi być wyjątkowy. W naszym pensjonacie zadbamy o to, by przyjęcie weselne na długo zapisało się w pamięci państwa młodych oraz zaproszonych gości. Oferujemy wynajem klimatyzowanej sali weselnej z miejscami do 120 osób. Na sali wyodrębnione zostały część jadalna i taneczna oraz miejsce dla DJ-a lub orkiestry. W zależności od liczby zaproszonych gości możliwe są różne układy stołów. Podczas spotkania z narzeczonymi dokładnie ustalamy sprawy dotyczące liczby gości, menu, dekoracji oraz apartamentu dla nowożeńców. Dbamy o to, by nasza oferta spełniała wszystkie oczekiwania przyszłych małżonków. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszej oferty, terminów, dekoracji, menu, cennika i innych kwestii zachęcamy do kontaktu, z przyjemnością udzielimy szczegółowych informacji.

Sala na wesele w Ciechocinku

Dużą zaletą naszej sali weselnej jest lokalizacja. Sala zlokalizowana jest w uroczym Ciechocinku, niedaleko malowniczego Torunia. W pobliżu sali znaleźć można wiele atrakcji, w tym także miejsc idealnych na sesję plenerową. Warto też podkreślić, że sala znajduje się w hotelu z restauracją, co jest dużym udogodnieniem dla gości weselnych. Dowiedz się więcej na temat naszej oferty weselnej, sprawdź jak wyglądają nakrycia stołów, wybierz menu dla siebie. Jedyny taki dzień w całym życiu, uroczystość, która będzie na zawsze ważnym punktem zwrotnym w pamięci. Jesteśmy tu po to, by stworzyć chwile, do których będziecie chcieli wracać, zawsze.

Informujemy, iż oferty cenowe ustalane są indywidualnie, w oparciu o cennik sal, wybrane menu, aktualne promocje i rabaty. Szczegółowe informacje udzielane są telefonicznie, mailowo bądź w kontakcie bezpośrednim.

Więcej informacji pod numerami telefonu: +48 533 100 174, +48 530 819 917 lub recepcja@pensjonatodyseja.pl