Restauracja Odyseja

nm

Strona główna » Smaki » Restauracja Odyseja

Restauracja Odyseja zaprasza na wędrówkę kulinarną po odysei smaków

W piątki oraz soboty zapraszamy na WIECZORKI TANECZNE (18:30 – 22:00) z MUZYKĄ na ŻYWO wstęp wolny!

Szukasz wyjątkowego miejsca na romantyczną kolację? A może na obiad ze znajomymi bądź na spotkanie biznesowe? Zapraszamy do naszej restauracji. Zapewniamy nie tylko wyśmienite dania, ale także wykwalifikowaną obsługę i wyjątkową atmosferę.

Serwowane dania są inspirowane nurtem slow food. Podstawą są potrawy kuchni polskiej z międzynarodowymi akcentami, podane w oryginalny sposób przez naszego szefa kuchni Marcina Skoniecznego. Na naszych talerzach nie ma nudy, a nasze motto to „Proste smaki i sezonowość”. Dopełnieniem artystycznego kunsztu kulinarnego jest użycie warzyw wprost z zagonów okraszonych ziołami z naszego Herbarium. Dbamy o to, by zarówno miłośnicy tradycyjnej, polskiej kuchni, jak i kuchni międzynarodowej znaleźli u nas swoje ulubione danie.

Pamiętając o naszych najmłodszych gościach przygotowaliśmy osobne menu dla najmłodszych.
Najwyższej jakości produkty, dostarczane przez lokalnych hodowców i niebanalne połączenia smakowe są odzwierciedleniem pasji z jaką tworzymy nasze dania.
Nasze steki z wołowiny rasy Angus to jedno z najwyżej cenionych mięs wołowych na świecie.

Dania z wieprzowiny to produkty z regionalnych i naturalnych hodowli świni puławskiej, hodowanej naturalnie bez GMO.
Klimat restauracji tworzą niepowtarzalnie stylowo zaaranżowane wnętrza, a ciepła, sprzyjająca odprężeniu atmosfera, designerskie wnętrze oraz kompetentna obsługa, tworzą niepowtarzalne miejsce, aby celebrować ważne chwile w gronie rodziny, przyjaciół czy w czasie spotkań biznesowych i koncertów na żywo.

 

Najlepsza restauracja w Ciechocinku? Zapraszamy do Pensjonatu Odyseja!