Odyseja

nm

Jedyny ***** obiekt hotelarski w Uzdrowisku Ciechocinek

Zanurz się w nieśpiesznej atmosferze Ciechocińskiego uzdrowiska i odzyskaj więź z naturą. Poddaj się nurtowi slow life i odnajdź równowagę. Przyroda i jej dary są najbardziej cenionymi i najbardziej akcentowanymi atrybutami Odysei.

Odyseja Pensjonat Butikowy Delux to wyjątkowe miejsce w sercu Ciechocinka, które łączy luksus i domowe ciepło. Dlaczego by nie wpaść tu na spokojny wypoczynek, usiąść wygodnie i rozkoszować się tradycyjnym posiłkiem, albo udać się na spoczynek po przepysznej kolacji korzystając z komfortu jednej z naszych przytulnych sypialni. Pyszne śniadanie będzie czekało następnego ranka.

Pensjonat Odyseja jest miejscem, w którym poczujesz się wyjątkowo. Całości dopełnia Restauracja Odyseja, w której za doznania kulinarne odpowiedzialny jest szef kuchni – Marcin Skonieczny, który lubi zaskakiwać gości, nadając tradycyjnym składnikom wyrafinowany charakter. Jego dania nie tylko wyjątkowo smakują, ale są też przepięknie podane. Podążając za ideą Slow Foodu stawiamy na regionalne, tradycyjne produkty, przyprawione wpływami kuchni międzynarodowej. W stylowym wnętrzu baru, warto rozsiąść się, zrelaksować i rozsmakować w szlachetnych trunkach. Tutaj nie ma miejsca na przypadek, liczy się: atmosfera, wnętrze, pomysł i podejście do produktu. O każdy ten aspekt zadbali sami właściciele pensjonatu. W tym miejscu każdy znajdzie coś dla siebie…

Właścicele

nm

„Z pasji do podróży, zamiłowania do gotowania, z miłości do piękna…”

Agata i Zbigniew Przybylscy – pasjonaci dobrego smaku, wyrafinowanego gustu i entuzjaści sztuki, to właściciele Pensjonatu Butikowego Odyseja Delux. Tworzą to miejsce, aby Goście wypoczywali w poczuciu harmonii piękna i przyrody.

Każdy aspekt pobytu oparty jest na indywidualnym podejściu, troskliwej opiece i prawdziwej gościnności. Inspirujemy ludzi do osiągania sukcesów i czerpania radości z życia.

Odyseję tworzą Agata i Zbigniew Przybylscy, którzy wiele lat wędrowali, odwiedzali niesamowite miejsca na świecie, by zrozumieć, że „człowiek nie podróżuje do rzeczy tylko do ludzi”. Swoją wędrówkę zakończyli w najpopularniejszym uzdrowisku w Polsce, w Ciechocinku. Pensjonat tworzyliśmy z myślą o Tobie. Dlatego daj się zaprosić do luksusowego, kameralnego wnętrza, gdzie personel dokłada wszelkich starań, by każdy z gości poczuł się wyjątkowo. Wrażenie można zrobić na wiele sposobów, a my zrobiliśmy to wprowadzając jako pierwsi do Ciechocinka koncepcję Butikowego Obiektu Hotelarskiego.

W Odysei czeka na Ciebie kameralna atmosfera wnętrz w luksusowym wydaniu. Jesteśmy w Ciechocinku i stanowimy integralną część tego miasta. Doceniamy jego uzdrowiskowy charakter, uroki parków i historyczne budynki. Wiemy, co zwiedzać, gdzie pójść na spacer. Śledzimy to co dzieje się w mieście i dzielimy się tym z naszymi gośćmi.

Ciechocinek, tutaj natura i historia zapewniają pozbawiony trosk, komfortowo spędzony czas.

Zapraszamy Państwa. Tu odpoczniesz w najlepszym stylu.