Odyseja

nm

Jedyny ***** obiekt hotelarski w Uzdrowisku Ciechocinek

Zanurz się w nieśpiesznej atmosferze Ciechocińskiego uzdrowiska i odzyskaj więź z naturą. Poddaj się nurtowi slow life i odnajdź równowagę. Przyroda i jej dary są najbardziej cenionymi i najbardziej akcentowanymi atrybutami Odysei.

Odyseja Pensjonat Butikowy Delux to wyjątkowe miejsce w sercu Ciechocinka, które łączy luksus i domowe ciepło. Dlaczego by nie wpaść tu na spokojny wypoczynek, usiąść wygodnie i rozkoszować się tradycyjnym posiłkiem, albo udać się na spoczynek po przepysznej kolacji korzystając z komfortu jednej z naszych przytulnych sypialni. Pyszne śniadanie będzie czekało następnego ranka.

Pensjonat Odyseja jest miejscem, w którym poczujesz się wyjątkowo. Całości dopełnia Restauracja Odyseja, w której tworzą się smaki zaskakujące naszych miłych gości. W menu można znaleść zawsze coś nowatorskiego. Nasze dania to także estetyka w detalach i smak do odkrycia. Podążając za ideą Slow Foodu stawiamy na regionalne, tradycyjne produkty, przyprawione wpływami kuchni międzynarodowej. W stylowym wnętrzu baru, warto rozsiąść się, zrelaksować i rozsmakować w szlachetnych trunkach. Tutaj nie ma miejsca na przypadek, liczy się: atmosfera, wnętrze, pomysł i podejście do produktu. O każdy ten aspekt zadbali sami właściciele pensjonatu. W tym miejscu każdy znajdzie coś dla siebie…

Właściciele

nm

„Z pasji do podróży, zamiłowania do gotowania, z miłości do piękna…”

Agata i Zbigniew Przybylscy – pasjonaci dobrego smaku, wyrafinowanego gustu i entuzjaści sztuki, to właściciele Pensjonatu Butikowego Odyseja Delux. Tworzą to miejsce, aby Goście wypoczywali w poczuciu harmonii piękna i przyrody.

Każdy aspekt pobytu oparty jest na indywidualnym podejściu, troskliwej opiece i prawdziwej gościnności. Inspirujemy ludzi do osiągania sukcesów i czerpania radości z życia.

Odyseję tworzą Agata i Zbigniew Przybylscy, którzy wiele lat wędrowali, odwiedzali niesamowite miejsca na świecie, by zrozumieć, że „człowiek nie podróżuje do rzeczy tylko do ludzi”. Swoją wędrówkę zakończyli w najpopularniejszym uzdrowisku w Polsce, w Ciechocinku. Pensjonat tworzyliśmy z myślą o Tobie. Dlatego daj się zaprosić do luksusowego, kameralnego wnętrza, gdzie personel dokłada wszelkich starań, by każdy z gości poczuł się wyjątkowo. Wrażenie można zrobić na wiele sposobów, a my zrobiliśmy to wprowadzając jako pierwsi do Ciechocinka koncepcję Butikowego Obiektu Hotelarskiego.

W Odysei czeka na Ciebie kameralna atmosfera wnętrz w luksusowym wydaniu. Jesteśmy w Ciechocinku i stanowimy integralną część tego miasta. Doceniamy jego uzdrowiskowy charakter, uroki parków i historyczne budynki. Wiemy, co zwiedzać, gdzie pójść na spacer. Śledzimy to co dzieje się w mieście i dzielimy się tym z naszymi gośćmi.

Ciechocinek, tutaj natura i historia zapewniają pozbawiony trosk, komfortowo spędzony czas.

Zapraszamy Państwa. Tu odpoczniesz w najlepszym stylu.