Eventy dla biznesu

nm

Strona główna » Biznes » Eventy dla biznesu

Wielki format eventów w dyskretnym anturażu

Pobyty biznesowe to nie tylko szkolenia, prelekcje, negocjacje i rozmowy kuluarowe, ale również dodatkowe atrakcje, które zapewnią wspaniałe wspomnienia. Rozwijanie zainteresowań, zdrowa rywalizacja, szalone wyczyny, na które na co dzień Goście się nie decydują – każde spotkanie biznesowe ma także drugie, integracyjne oblicze.

Proponujemy:

Ciechocinek to idealne miejsce do zorganizowania spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń. Dogodna lokalizacja przy Autostradzie A1 oraz przy drodze krajowej E91.

  • Akademia Gotowania – prowadzi Szef Kuchni
  • Warsztaty kulinarne – smaki Kujaw
  • Wieczór z sommelierem – degustacje oparte na kilku gatunkach nietuzinkowych win z najlepszych winnic zarówno Starego Kontynentu, jak i Nowego Świata prowadzi Marcin Woźniak
  • Degustacje komentowane alkoholi z uznanych destylarni – Whisky, Wódek
  • Koncerty Gwiazd, stand up-y, występy artystyczne – to nasza specjalność i tym się wyróżniamy
  • Spersonalizowana oferta turystyczna z przewodnikiem Odysei

Wszystko to zapewni profesjonalna obsługa. Wierzymy, że dobrze zorganizowane spotkanie to nasz wspólny sukces i najlepsza inwestycja w przyszłość.

Zaproś Gości na wyjątkową uroczystość w luksusowych wnętrzach przy akompaniamencie wyjątkowych dań serwowanych przez Szefa Kuchni. Pomożemy Ci zorganizować chrzciny, komunie, bierzmowania, jubileusze, niezapomniane urodziny i wystawne bankiety. Do Twojej dyspozycji oddajemy klimatyczne wnętrza o unikalnym charakterze. Na specjalne życzenie przygotowujemy indywidualne menu, odpowiednio dostosowane do potrzeb zdrowotnych i upodobań smakowych klientów.

Informujemy, iż oferty cenowe ustalane są indywidualnie, w oparciu o cennik sal, wybrane menu, aktualne promocje i rabaty. Szczegółowe informacje udzielane są telefonicznie, mailowo bądź w kontakcie bezpośrednim.

Więcej informacji pod numerami telefonu: +48 533 100 174, +48 530 819 917 lub recepcja@pensjonatodyseja.pl