Wydarzenia w Restauracji

nm

Strona główna » Smaki » Wydarzenia w Restauracji

Kurt Sheller i Smaki Świata

15 października 2022 – Godzina 18:00

Menu

ZUPA RYBNA PO ŚRÓDZIEMNOMORSKU

FILET Z OKONIA MORSKIEGO Z OLIWKAMI, POMIDORAMI, KAPARAMI PO TURECKU

BIODRÓWKA JAGNIĘCA Z RYŻEM BASMATI I CUKINIĄ Z NUTĄ AZJATYCKICH PRZYPRAW

TARTA CZEKOLADOWA Z LODAMI

KOSZT 240,00/OS

Akademia Gotowania

W tę niecodzienną podróż smaków i doznań kulinarnych zapraszamy wszystkich miłośników gotowania pragnących zgłębiać tajniki sztuki kulinarnej i rozwijać swoje talenty, jak i osoby rozpoczynające swoją przygodę z kuchnią. Zwieńczeniem warsztatów jest wspólna uroczysta kolacja dla uczestników, a trwałą pamiątką – firmowy fartuch, przepisy oraz nowe umiejętności kulinarne.

Warsztaty Kulinarne

Wierzymy w magię wspólnego stołu; jedzenia, które zbliża i pozwala na niezwykłe podróże smaków i doznań. Wspólne rozmowy, celebrowanie jedzenia, sztuki i piękna okolicy – to wszystko można odnaleźć na wyjątkowych warsztatach kulinarnych.
To doskonały pomysł zarówno na niebanalną, wspólną zabawę z przyjaciółmi, jak i lekką, wesołą, a jednocześnie merytoryczną formę podszkolenia własnych umiejętności kulinarnych.

Kolacje Degustacyjne

Wyjątkowe wydarzenia kulinarne to pokaz, w którym łączymy prawdziwą naturę, tradycję oraz mistrzowskie kreowanie smaków na oczach naszych gości. Live cooking połączony z selekcjonowanymi alkoholami oraz dobrą muzyką, to początek niezwykłej podróży, w której celem jest poznanie różnorodnych smaków i wyrafinowanych potraw, otwierając smakowe horyzonty i przyliżą magie gotowania.

Kolacja z Mistrzem – Sztuka Konwersacji

To uroczyste i elitarne spotkanie przy stole z Mistrzem, z degustacyjnym menu, winem i sztuką konwersacji w ograniczonej ilości uczestników. Sztuka konwersacji, to rozmowa prowadzącego z Mistrzem o życiu, wartościach, ideach i priorytetach oraz sprowokowanie do wspólnej rozmowy z uczestnikami spotkania. Spotkania mają wymiar unikatowy, połączenie dyskretnej muzyki, recitalu z odpowiednią aranżacją miejsca oraz przebywanie w towarzystwie Mistrza, sprowadza wydarzenie do ekskluzywnego eventu.